B25834K8474K9
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B25834K8474K9
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 0.47UF 1.2KVAC SCREW
lomakkeissa:
  • Viesti
B25834K8474K9: n tekniset tiedot
Osa numero B25834K8474K9 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.47UF 1.2KVAC SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4492 pcs Tietolomake
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 1200V (1.2kV)
Toleranssi ±20% päättyminen Threaded, Male
Sarja B25834 Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet B25834K8474K 9
B25834K8474K009
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C
Asennustyyppi Chassis, Stud Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized Yksityiskohtainen kuvaus 0.47µF Film Capacitor 1200V (1.2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
kapasitanssi 0.47µF Sovellukset Commutating; Damping