B25835K2104K7
Tuote-esittely
Osa numero: B25835K2104K7
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 0.1UF 3.4KVAC CHAS MT
lomakkeissa:
  • Viesti
B25835K2104K7: n tekniset tiedot
Osa numero B25835K2104K7 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.1UF 3.4KVAC CHAS MT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5707 pcs Tietolomake
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 3400V (3.4kV)
Toleranssi ±10% päättyminen -
Sarja B25835 Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet B25835K2104K 7
B25835K2104K007
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C
Asennustyyppi Chassis, Stud Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Dielectric Material - Yksityiskohtainen kuvaus 0.1µF Film Capacitor 3400V (3.4kV) Radial, Can
kapasitanssi 0.1µF Sovellukset Damping; Snubber