B25835M474K7
Tuote-esittely
Osa numero: B25835M474K7
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 0.47UF 1.4KVAC CHAS MT
lomakkeissa: B25835M474K7.pdf
  • Viesti
B25835M474K7: n tekniset tiedot
Osa numero B25835M474K7 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.47UF 1.4KVAC CHAS MT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3834 pcs Tietolomake B25835M474K7.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 1400V (1.4kV)
Toleranssi ±10% päättyminen -
Koko / Dimension 1.181" Dia (30.00mm) Sarja B25835
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet B25835M 474K 7
B25835M0474K007
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C Asennustyyppi Chassis, Stud Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 3.740" (95.00mm)
ominaisuudet - Dielectric Material -
Yksityiskohtainen kuvaus 0.47µF Film Capacitor 1400V (1.4kV) Radial, Can kapasitanssi 0.47µF