B25835T2104K7
Tuote-esittely
Osa numero: B25835T2104K7
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 0.1UF 10% 3KVAC CHAS MT
lomakkeissa:
  • Viesti
B25835T2104K7: n tekniset tiedot
Osa numero B25835T2104K7 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.1UF 10% 3KVAC CHAS MT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3375 pcs Tietolomake
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 3000V (3kV)
Toleranssi ±10% päättyminen -
Sarja B25835 Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet B25835T2104K 7
B25835T2104K007
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Dielectric Material - Yksityiskohtainen kuvaus 0.1µF Film Capacitor 3000V (3kV) Radial, Can
kapasitanssi 0.1µF Sovellukset Damping; Snubber