B25856J474K3
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B25856J474K3
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 0.47UF 1.7KVDC AXIAL
lomakkeissa: B25856J474K3.pdf
  • Viesti
B25856J474K3: n tekniset tiedot
Osa numero B25856J474K3 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.47UF 1.7KVDC AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 7059 pcs Tietolomake B25856J474K3.pdf
Voltage Rating - DC 1700V (1.7kV) Voltage Rating - AC 1400V (1.4kV)
Toleranssi ±10% päättyminen Threaded, Female
Koko / Dimension 2.677" Dia (68.00mm) Sarja B25856
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial, Can Muut nimet B25856J 474K 3
B25856J0474K003
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C Asennustyyppi Chassis Mount, Requires Holder/Bracket
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.929" (49.00mm)
ominaisuudet - Dielectric Material -
Yksityiskohtainen kuvaus 0.47µF Film Capacitor 1400V (1.4kV) 1700V (1.7kV) Axial, Can kapasitanssi 0.47µF