B25856K155K3
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B25856K155K3
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 1.5UF 10% 1.7KVDC AXIAL
lomakkeissa: B25856K155K3.pdf
  • Viesti
B25856K155K3: n tekniset tiedot
Osa numero B25856K155K3 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 1.5UF 10% 1.7KVDC AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5773 pcs Tietolomake B25856K155K3.pdf
Voltage Rating - DC 1700V (1.7kV) Voltage Rating - AC 1400V (1.4kV)
Toleranssi ±10% päättyminen Threaded, Female
Koko / Dimension 2.677" Dia (68.00mm) Sarja B25856
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial, Can Muut nimet B25856K 155K 3
B25856K0155K003
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C Asennustyyppi Chassis Mount, Requires Holder/Bracket
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 2.677" (68.00mm)
ominaisuudet - Dielectric Material -
Yksityiskohtainen kuvaus 1.5µF Film Capacitor 1400V (1.4kV) 1700V (1.7kV) Axial, Can kapasitanssi 1.5µF