B32232A3335K
EPCOSEPCOS
B32232A3335K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B32232A3335K
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 3.3UF 10% 250VDC AXIAL
lomakkeissa: B32232A3335K.pdf
  • Viesti
B32232A3335K: n tekniset tiedot
Osa numero B32232A3335K Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 3.3UF 10% 250VDC AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6897 pcs Tietolomake B32232A3335K.pdf
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC 160V
Toleranssi ±10% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 0.551" Dia x 1.260" L (14.00mm x 32.00mm) Sarja B32232
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet 495-3533
B32232A3335K000
Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet - Dielectric Material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 3.3µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Axial kapasitanssi 3.3µF