B32232A8474K
EPCOSEPCOS
B32232A8474K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B32232A8474K
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 0.47UF 10% 630VDC AXIAL
lomakkeissa: B32232A8474K.pdf
  • Viesti
B32232A8474K: n tekniset tiedot
Osa numero B32232A8474K Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.47UF 10% 630VDC AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5089 pcs Tietolomake B32232A8474K.pdf
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC 200V
Toleranssi ±10% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 0.571" Dia x 1.260" L (14.50mm x 32.00mm) Sarja B32232
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet 495-3548
B32232A8474K000
Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet - Dielectric Material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 0.47µF Film Capacitor 200V 630V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Axial kapasitanssi 0.47µF