B32362A4606J080
EPCOSEPCOS
B32362A4606J080 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B32362A4606J080
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 60UF 5% 480VAC SCREW
lomakkeissa: 1.B32362A4606J080.pdf2.B32362A4606J080.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
120 pcs
  • Viesti
B32362A4606J080: n tekniset tiedot
Osa numero B32362A4606J080 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 60UF 5% 480VAC SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2524 pcs Tietolomake 1.B32362A4606J080.pdf2.B32362A4606J080.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 480V
Toleranssi ±5% päättyminen Threaded, Male
Koko / Dimension 2.953" Dia (75.00mm) Sarja B32362
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet B32362A4606J 80
B32362A4606J80
B32362A4606J80-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 70°C Asennustyyppi Chassis, Stud Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 1.378" (35.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 4.606" (117.00mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 60µF Film Capacitor 480V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can kapasitanssi 60µF