B32520C0474K
EPCOSEPCOS
B32520C0474K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B32520C0474K
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 0.47UF 10% 63VDC RADIAL
lomakkeissa: B32520C0474K.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
8000 pcs
  • Viesti
B32520C0474K: n tekniset tiedot
Osa numero B32520C0474K Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.47UF 10% 63VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 452913 pcs Tietolomake B32520C0474K.pdf
Voltage Rating - DC 63V Voltage Rating - AC 40V
Toleranssi ±10% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 0.394" L x 0.118" W (10.00mm x 3.00mm) Sarja B32520
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Muut nimet 495-4480
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.315" (8.00mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Yksityiskohtainen kuvaus 0.47µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial kapasitanssi 0.47µF