B32520C104K
EPCOSEPCOS
B32520C104K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B32520C104K
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 0.1UF 10% 63VDC RADIAL
lomakkeissa: B32520C104K.pdf
  • Viesti
B32520C104K: n tekniset tiedot
Osa numero B32520C104K Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.1UF 10% 63VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4228 pcs Tietolomake B32520C104K.pdf
Voltage Rating - DC 63V Voltage Rating - AC 40V
Toleranssi ±10% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 0.394" L x 0.098" W (10.00mm x 2.50mm) Sarja B32520
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Muut nimet B32520C 104K
B32520C0104K000
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.276" (7.00mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Yksityiskohtainen kuvaus 0.1µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial kapasitanssi 0.1µF
Sovellukset Automotive; EMI, RFI Suppression
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
B32520C104J189
B32520C104J189
valmistajat: EPCOS
Kuvaus: CAP FILM 0.1UF 5% 63VDC RADIAL
Varastossa: 7022 pcs
ladata: B32520C104J189.pdf
RFQ
B32520C104K289
B32520C104K289
valmistajat: EPCOS
Kuvaus: CAP FILM 0.1UF 10% 63VDC RADIAL