B32520C3333J
EPCOSEPCOS
B32520C3333J Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B32520C3333J
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 0.033UF 5% 250VDC RAD
lomakkeissa: B32520C3333J.pdf
  • Viesti
B32520C3333J: n tekniset tiedot
Osa numero B32520C3333J Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.033UF 5% 250VDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3272 pcs Tietolomake B32520C3333J.pdf
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC 160V
Toleranssi ±5% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 0.394" L x 0.098" W (10.00mm x 2.50mm) Sarja B32520
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Muut nimet 495-1186
B32520C3333J000
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.276" (7.00mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Yksityiskohtainen kuvaus 0.033µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial kapasitanssi 0.033µF