B32520C334K
EPCOSEPCOS
B32520C334K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B32520C334K
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 0.33UF 10% 63VDC RADIAL
lomakkeissa: B32520C334K.pdf
  • Viesti
B32520C334K: n tekniset tiedot
Osa numero B32520C334K Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.33UF 10% 63VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5554 pcs Tietolomake B32520C334K.pdf
Voltage Rating - DC 63V Voltage Rating - AC 40V
Toleranssi ±10% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 0.394" L x 0.098" W (10.00mm x 2.50mm) Sarja B32520
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Muut nimet B32520C 334K
B32520C0334K000
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.276" (7.00mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Yksityiskohtainen kuvaus 0.33µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial kapasitanssi 0.33µF