B32520C3473K
EPCOSEPCOS
B32520C3473K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B32520C3473K
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 0.047UF 10% 250VDC RAD
lomakkeissa: B32520C3473K.pdf
  • Viesti
B32520C3473K: n tekniset tiedot
Osa numero B32520C3473K Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.047UF 10% 250VDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3147 pcs Tietolomake B32520C3473K.pdf
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC 160V
Toleranssi ±10% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 0.394" L x 0.098" W (10.00mm x 2.50mm) Sarja B32520
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Muut nimet B32520C3473K000
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.276" (7.00mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Yksityiskohtainen kuvaus 0.047µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial kapasitanssi 0.047µF
Sovellukset Automotive; EMI, RFI Suppression
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
B32520C3473K189
B32520C3473K189
valmistajat: EPCOS
Kuvaus: CAP FILM 0.047UF 10% 250VDC RAD