B32521C0105J189
EPCOSEPCOS
B32521C0105J189 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B32521C0105J189
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 1UF 5% 63VDC RADIAL
lomakkeissa: B32521C0105J189.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
6800 pcs
  • Viesti
B32521C0105J189: n tekniset tiedot
Osa numero B32521C0105J189 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 1UF 5% 63VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 315630 pcs Tietolomake B32521C0105J189.pdf
Voltage Rating - DC 63V Voltage Rating - AC 40V
Toleranssi ±5% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm) Sarja B32521
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Radial Muut nimet B32521C 105J189
B32521C105J189
B32521C105J189-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.354" (9.00mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Yksityiskohtainen kuvaus 1µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial kapasitanssi 1µF