B32521C6473K
EPCOSEPCOS
B32521C6473K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B32521C6473K
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 0.047UF 10% 400VDC RAD
lomakkeissa: B32521C6473K.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
  • Viesti
B32521C6473K: n tekniset tiedot
Osa numero B32521C6473K Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.047UF 10% 400VDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 753120 pcs Tietolomake B32521C6473K.pdf
Voltage Rating - DC 400V Voltage Rating - AC 200V
Toleranssi ±10% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 0.512" L x 0.197" W (13.00mm x 5.00mm) Sarja B32521
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Muut nimet 495-2446
B32521C6473K000
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.433" (11.00mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Yksityiskohtainen kuvaus 0.047µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial kapasitanssi 0.047µF
Sovellukset Automotive; EMI, RFI Suppression
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
B32521C6473K289
B32521C6473K289
valmistajat: EPCOS
Kuvaus: CAP FILM 0.047UF 10% 400VDC RAD