B32522C0106J000
EPCOSEPCOS
B32522C0106J000 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B32522C0106J000
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 10UF 5% 63VDC RADIAL
lomakkeissa: B32522C0106J000.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
B32522C0106J000: n tekniset tiedot
Osa numero B32522C0106J000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 10UF 5% 63VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 62719 pcs Tietolomake B32522C0106J000.pdf
Voltage Rating - DC 63V Voltage Rating - AC 40V
Toleranssi ±5% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm) Sarja B32522
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Muut nimet B32522C 106J
B32522C106J
B32522C106J-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.591" (15.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.689" (17.50mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Yksityiskohtainen kuvaus 10µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial kapasitanssi 10µF