B32522C6473J
EPCOSEPCOS
B32522C6473J Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B32522C6473J
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 0.047UF 5% 400VDC RAD
lomakkeissa: B32522C6473J.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
B32522C6473J: n tekniset tiedot
Osa numero B32522C6473J Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.047UF 5% 400VDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 120475 pcs Tietolomake B32522C6473J.pdf
Voltage Rating - DC 400V Voltage Rating - AC 200V
Toleranssi ±5% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm) Sarja B32522
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Muut nimet 495-1236
B32522C6473J000
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.591" (15.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.413" (10.50mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Yksityiskohtainen kuvaus 0.047µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial kapasitanssi 0.047µF