B32529C0103M000
EPCOSEPCOS
B32529C0103M000 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B32529C0103M000
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 10000PF 20% 63VDC RAD
lomakkeissa: B32529C0103M000.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
8000 pcs
  • Viesti
B32529C0103M000: n tekniset tiedot
Osa numero B32529C0103M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 10000PF 20% 63VDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1467473 pcs Tietolomake B32529C0103M000.pdf
Voltage Rating - DC 63V Voltage Rating - AC 40V
Toleranssi ±20% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 0.287" L x 0.098" W (7.30mm x 2.50mm) Sarja B32529
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Muut nimet B32529C 103M
B32529C103M
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.256" (6.50mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Yksityiskohtainen kuvaus 10000pF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial kapasitanssi 10000pF