B32529C0105K289
EPCOSEPCOS
B32529C0105K289 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B32529C0105K289
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 1UF 10% 63VDC RADIAL
lomakkeissa: B32529C0105K289.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1800 pcs
3600 pcs
  • Viesti
B32529C0105K289: n tekniset tiedot
Osa numero B32529C0105K289 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 1UF 10% 63VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 518018 pcs Tietolomake B32529C0105K289.pdf
Voltage Rating - DC 63V Voltage Rating - AC 40V
Toleranssi ±10% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 0.287" L x 0.177" W (7.30mm x 4.50mm) Sarja B32529