B32529C0123J289
EPCOSEPCOS
B32529C0123J289 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B32529C0123J289
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 0.012UF 5% 63VDC RADIAL
lomakkeissa: B32529C0123J289.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
12800 pcs
  • Viesti
B32529C0123J289: n tekniset tiedot
Osa numero B32529C0123J289 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.012UF 5% 63VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1645137 pcs Tietolomake B32529C0123J289.pdf
Voltage Rating - DC 63V Voltage Rating - AC 40V
Toleranssi ±5% päättyminen PC Pins
Sarja B32529 Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial
Muut nimet B32529C 123J289
B32529C123J289
B32529C123J289-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Dielectric Material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Yksityiskohtainen kuvaus 0.012µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
kapasitanssi 0.012µF Sovellukset Automotive; EMI, RFI Suppression