B32529C6473K
EPCOSEPCOS
B32529C6473K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B32529C6473K
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 0.047UF 10% 400VDC RAD
lomakkeissa: B32529C6473K.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
  • Viesti
B32529C6473K: n tekniset tiedot
Osa numero B32529C6473K Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.047UF 10% 400VDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 809544 pcs Tietolomake B32529C6473K.pdf
Voltage Rating - DC 400V Voltage Rating - AC 200V
Toleranssi ±10% päättyminen PC Pins
Sarja B32529 Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet B32529C6473K000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Dielectric Material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Yksityiskohtainen kuvaus 0.047µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
kapasitanssi 0.047µF Sovellukset Automotive; EMI, RFI Suppression