B32529D335K
EPCOSEPCOS
B32529D335K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B32529D335K
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 3.3UF 10% 63VDC RADIAL
lomakkeissa: B32529D335K.pdf
  • Viesti
B32529D335K: n tekniset tiedot
Osa numero B32529D335K Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 3.3UF 10% 63VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6484 pcs Tietolomake B32529D335K.pdf
Voltage Rating - DC 63V Voltage Rating - AC 40V
Toleranssi ±10% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm) Sarja B32529
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Muut nimet 495-4824
B32529D 335K
B32529D0335K000
B32529D335K-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.512" (13.00mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Yksityiskohtainen kuvaus 3.3µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial kapasitanssi 3.3µF
Sovellukset Automotive; EMI, RFI Suppression
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
B32529D3224M289
B32529D3224M289
valmistajat: EPCOS
Kuvaus: CAP FILM 0.22UF 20% 250VDC RAD
Varastossa: 502702 pcs
ladata: B32529D3224M289.pdf
RFQ
B32529D335J189
B32529D335J189
valmistajat: EPCOS
Kuvaus: CAP FILM 3.3UF 5% 63VDC RADIAL
Varastossa: 5670 pcs
ladata: B32529D335J189.pdf
RFQ
B32529D335K189
B32529D335K189
Kuvaus: CAP FILM 3.3UF 10% 63VDC RADIAL