B32537B1104K
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B32537B1104K
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 0.1UF 10% 100VDC AXIAL
lomakkeissa: B32537B1104K.pdf
  • Viesti
B32537B1104K: n tekniset tiedot
Osa numero B32537B1104K Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.1UF 10% 100VDC AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6016 pcs Tietolomake B32537B1104K.pdf
Voltage Rating - DC 100V Voltage Rating - AC 35V
Toleranssi ±10% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 0.291" Dia x 0.728" L (7.40mm x 18.50mm) Sarja B32537
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet B32537B1104K000
Käyttölämpötila -55°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet - Dielectric Material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 0.1µF Film Capacitor 35V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Axial kapasitanssi 0.1µF