B32537B2106K
Tuote-esittely
Osa numero: B32537B2106K
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 10UF 10% 160VDC AXIAL
lomakkeissa: B32537B2106K.pdf
  • Viesti
B32537B2106K: n tekniset tiedot
Osa numero B32537B2106K Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 10UF 10% 160VDC AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4866 pcs Tietolomake B32537B2106K.pdf
Voltage Rating - DC 160V Voltage Rating - AC 60V
Toleranssi ±10% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 0.618" Dia x 1.339" L (15.70mm x 34.00mm) Sarja B32537
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet B32537B2106K000
Käyttölämpötila -55°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Yksityiskohtainen kuvaus 10µF Film Capacitor 60V 160V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Axial kapasitanssi 10µF