B32620J681K
EPCOSEPCOS
B32620J681K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B32620J681K
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 680PF 10% 1KVDC RADIAL
lomakkeissa: B32620J681K.pdf
  • Viesti
B32620J681K: n tekniset tiedot
Osa numero B32620J681K Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 680PF 10% 1KVDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3572 pcs Tietolomake B32620J681K.pdf
Voltage Rating - DC 1000V (1kV) Voltage Rating - AC 600V
Toleranssi ±10% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 0.394" L x 0.197" W (10.00mm x 5.00mm) Sarja B32620
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Muut nimet B32620J 681K
B32620J0681K000
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.413" (10.50mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized - Stacked
Yksityiskohtainen kuvaus 680pF Film Capacitor 600V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Radial kapasitanssi 680pF