B32632A2102K289
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B32632A2102K289
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 1000PF 10% 2KVDC RADIAL
lomakkeissa: B32632A2102K289.pdf
  • Viesti
B32632A2102K289: n tekniset tiedot
Osa numero B32632A2102K289 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 1000PF 10% 2KVDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6705 pcs Tietolomake B32632A2102K289.pdf
Voltage Rating - DC 2000V (2kV) Voltage Rating - AC 500V
Toleranssi ±10% päättyminen PC Pins
Sarja B32632 Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial
Käyttölämpötila -55°C ~ 100°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.591" (15.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 1000pF Film Capacitor 500V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 1000pF