B32641B6273K
Tuote-esittely
Osa numero: B32641B6273K
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 0.027UF 10% 630VDC RAD
lomakkeissa: B32641B6273K.pdf
  • Viesti
B32641B6273K: n tekniset tiedot
Osa numero B32641B6273K Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.027UF 10% 630VDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6400 pcs Tietolomake B32641B6273K.pdf
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC 400V
Toleranssi ±10% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 0.512" L x 0.236" W (13.00mm x 6.00mm) Sarja B32641B
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Muut nimet 495-7174
B32641B6273K000
Käyttölämpötila -55°C ~ 100°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.472" (12.00mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 0.027µF Film Capacitor 400V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 0.027µF