B32642B0183K
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B32642B0183K
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 0.018UF 10% 1000VDC RAD
lomakkeissa: B32642B0183K.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
  • Viesti
B32642B0183K: n tekniset tiedot
Osa numero B32642B0183K Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.018UF 10% 1000VDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 430631 pcs Tietolomake B32642B0183K.pdf
Voltage Rating - DC 1000V (1kV) Voltage Rating - AC 600V
Toleranssi ±10% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 0.709" L x 0.217" W (18.00mm x 5.50mm) Sarja B32642B
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Muut nimet 495-7150
B32642B0183K000
B32642B183K
Käyttölämpötila -55°C ~ 100°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.591" (15.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.413" (10.50mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 0.018µF Film Capacitor 600V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 0.018µF