B32642B6124K
Tuote-esittely
Osa numero: B32642B6124K
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 0.12UF 10% 630VDC RAD
lomakkeissa: B32642B6124K.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
B32642B6124K: n tekniset tiedot
Osa numero B32642B6124K Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.12UF 10% 630VDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 250736 pcs Tietolomake B32642B6124K.pdf
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC 400V
Toleranssi ±10% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm) Sarja B32642B
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Muut nimet 495-7202
B32642B6124K000
Käyttölämpötila -55°C ~ 100°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.591" (15.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.689" (17.50mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 0.12µF Film Capacitor 400V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 0.12µF