B32642B6683K
Tuote-esittely
Osa numero: B32642B6683K
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 0.068UF 10% 630VDC RAD
lomakkeissa: B32642B6683K.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
B32642B6683K: n tekniset tiedot
Osa numero B32642B6683K Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.068UF 10% 630VDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 382449 pcs Tietolomake B32642B6683K.pdf
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC 400V
Toleranssi ±10% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 0.709" L x 0.315" W (18.00mm x 8.00mm) Sarja B32642B
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Muut nimet 495-7199
B32642B6683K000
Käyttölämpötila -55°C ~ 100°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.591" (15.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.551" (14.00mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 0.068µF Film Capacitor 400V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 0.068µF