B32652A3344J000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B32652A3344J000
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 0.34UF 5% RADIAL
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
  • Viesti
B32652A3344J000: n tekniset tiedot
Osa numero B32652A3344J000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.34UF 5% RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 360314 pcs Tietolomake
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC -
Toleranssi ±5% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension - Sarja B32652
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Muut nimet B32652A3344J
Käyttölämpötila -55°C ~ 100°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.591" (15.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 0.34µF Film Capacitor Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 0.34µF