B32669B6205K
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B32669B6205K
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 2UF 10% 400VAC AXIAL
lomakkeissa: B32669B6205K.pdf
  • Viesti
B32669B6205K: n tekniset tiedot
Osa numero B32669B6205K Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 2UF 10% 400VAC AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5907 pcs Tietolomake B32669B6205K.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 400V
Toleranssi ±10% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 0.748" Dia x 1.260" L (19.00mm x 32.00mm) Sarja B32669
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet B32669B6205K000
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 2µF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP), Metallized Axial kapasitanssi 2µF