B32669C3195K
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B32669C3195K
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 1.9UF 10% 250VAC AXIAL
lomakkeissa: B32669C3195K.pdf
  • Viesti
B32669C3195K: n tekniset tiedot
Osa numero B32669C3195K Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 1.9UF 10% 250VAC AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5255 pcs Tietolomake B32669C3195K.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 250V
Toleranssi ±10% päättyminen PC Pins
Sarja B32669 Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Axial
Muut nimet B32669C3195K000 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized Yksityiskohtainen kuvaus 1.9µF Film Capacitor 250V Polypropylene (PP), Metallized Axial
kapasitanssi 1.9µF Sovellukset EMI, RFI Suppression