B32669C3305K
Tuote-esittely
Osa numero: B32669C3305K
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 3UF 10% 250VAC AXIAL
lomakkeissa: B32669C3305K.pdf
  • Viesti
B32669C3305K: n tekniset tiedot
Osa numero B32669C3305K Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 3UF 10% 250VAC AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2850 pcs Tietolomake B32669C3305K.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 250V
Toleranssi ±10% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 0.610" Dia (15.50mm) Sarja B32669
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet B32669C3305K000
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.260" (32.00mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 3µF Film Capacitor 250V Polypropylene (PP), Metallized Axial kapasitanssi 3µF