B32676G1905J000
EPCOSEPCOS
B32676G1905J000 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B32676G1905J000
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 9UF 5% 750VDC RADIAL
lomakkeissa: B32676G1905J000.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
400 pcs
  • Viesti
B32676G1905J000: n tekniset tiedot
Osa numero B32676G1905J000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 9UF 5% 750VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 9640 pcs Tietolomake B32676G1905J000.pdf
Voltage Rating - DC 750V Voltage Rating - AC -
Toleranssi ±5% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 1.654" L x 1.102" W (42.00mm x 28.00mm) Sarja B32676
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Muut nimet B32676G1905J
B32676G1905J-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 1.476" (37.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.673" (42.50mm)
ominaisuudet Long Life ESR (Equivalent Series Resistance) 6 mOhms
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized Yksityiskohtainen kuvaus 9µF Film Capacitor 750V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapasitanssi 9µF Sovellukset DC Link, DC Filtering