B32686A0104K
EPCOSEPCOS
B32686A0104K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B32686A0104K
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 0.1UF 10% 1KVDC RADIAL
lomakkeissa: B32686A0104K.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
B32686A0104K: n tekniset tiedot
Osa numero B32686A0104K Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.1UF 10% 1KVDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 21088 pcs Tietolomake B32686A0104K.pdf
Voltage Rating - DC 1000V (1kV) Voltage Rating - AC 400V
Toleranssi ±10% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 1.654" L x 0.472" W (42.00mm x 12.00mm) Sarja B32686
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Muut nimet 495-7371
Käyttölämpötila -55°C ~ 100°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable Lead Spacing 1.476" (37.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 0.1µF Film Capacitor 400V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 0.1µF