B32686S2223K564
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B32686S2223K564
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 0.022UF 10% 2KVDC SCREW
lomakkeissa: B32686S2223K564.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
384 pcs
  • Viesti
B32686S2223K564: n tekniset tiedot
Osa numero B32686S2223K564 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.022UF 10% 2KVDC SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 7768 pcs Tietolomake B32686S2223K564.pdf
Voltage Rating - DC 2000V (2kV) Voltage Rating - AC 500V
Toleranssi ±10% päättyminen Screw Terminals
Koko / Dimension 1.654" L x 0.472" W (42.00mm x 12.00mm) Sarja B32686S
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Rectangular Box Käyttölämpötila -55°C ~ 100°C
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing 1.122" (28.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.886" (22.50mm) ominaisuudet -
ESR (Equivalent Series Resistance) 70 mOhms Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 0.022µF Film Capacitor 500V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box kapasitanssi 0.022µF