B32754C3205K
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B32754C3205K
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 2UF 10% 700VDC RADIAL
lomakkeissa: B32754C3205K.pdf
  • Viesti
B32754C3205K: n tekniset tiedot
Osa numero B32754C3205K Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 2UF 10% 700VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4220 pcs Tietolomake B32754C3205K.pdf
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC 310V
Toleranssi ±10% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 1.240" L x 0.551" W (31.50mm x 14.00mm) Sarja B32754
Arvioinnit - Pakkaus / Case Radial
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable Lead Spacing 1.083" (27.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.965" (24.50mm)
ominaisuudet - ESR (Equivalent Series Resistance) 12.8 mOhms
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized Yksityiskohtainen kuvaus 2µF Film Capacitor 310V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapasitanssi 2µF Sovellukset General Purpose