B32794D2106K
EPCOSEPCOS
B32794D2106K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B32794D2106K
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 10UF 10% 630VDC RADIAL
lomakkeissa: B32794D2106K.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
B32794D2106K: n tekniset tiedot
Osa numero B32794D2106K Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 10UF 10% 630VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 17483 pcs Tietolomake B32794D2106K.pdf
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC 250V
Toleranssi ±10% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 1.240" L x 0.630" W (31.50mm x 16.00mm) Sarja B32794
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Muut nimet 495-4135
B32794D2106KN1
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 1.083" (27.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.260" (32.00mm)
ominaisuudet - ESR (Equivalent Series Resistance) 4.2 mOhms
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized Yksityiskohtainen kuvaus 10µF Film Capacitor 250V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapasitanssi 10µF Sovellukset DC Link, DC Filtering; EMI, RFI Suppression