B32796E4136K
EPCOSEPCOS
B32796E4136K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B32796E4136K
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 13UF 10% 1.05KVDC RAD
lomakkeissa: B32796E4136K.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
400 pcs
  • Viesti
B32796E4136K: n tekniset tiedot
Osa numero B32796E4136K Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 13UF 10% 1.05KVDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 10521 pcs Tietolomake B32796E4136K.pdf
Voltage Rating - DC 1050V (1.05kV) Voltage Rating - AC 400V
Toleranssi ±10% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 1.654" L x 1.181" W (42.00mm x 30.00mm) Sarja B32796
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Muut nimet B32796E4136K000
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 1.476" (37.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.772" (45.00mm)
ominaisuudet - ESR (Equivalent Series Resistance) 3.5 mOhms
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized Yksityiskohtainen kuvaus 13µF Film Capacitor 400V 1050V (1.05kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapasitanssi 13µF Sovellukset DC Link, DC Filtering; EMI, RFI Suppression