B32796T2805K
EPCOSEPCOS
B32796T2805K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B32796T2805K
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 8UF 10% 630VDC RADIAL
lomakkeissa: B32796T2805K.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
B32796T2805K: n tekniset tiedot
Osa numero B32796T2805K Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 8UF 10% 630VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 9388 pcs Tietolomake B32796T2805K.pdf
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC 250V
Toleranssi ±10% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 1.634" L x 0.945" W (41.50mm x 24.00mm) Sarja B32796
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Muut nimet 495-4593
B32796T2805K000
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 1.476" (37.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.591" (15.00mm)
ominaisuudet - ESR (Equivalent Series Resistance) 9 mOhms
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized Yksityiskohtainen kuvaus 8µF Film Capacitor 250V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapasitanssi 8µF Sovellukset DC Link, DC Filtering; EMI, RFI Suppression