B32798G2806K
EPCOSEPCOS
B32798G2806K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B32798G2806K
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 80UF 10% 630VDC RADIAL
lomakkeissa: B32798G2806K.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
108 pcs
  • Viesti
B32798G2806K: n tekniset tiedot
Osa numero B32798G2806K Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 80UF 10% 630VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2638 pcs Tietolomake B32798G2806K.pdf
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC 250V
Toleranssi ±10% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 1.654" L x 1.181" W (42.00mm x 30.00mm) Sarja B32798
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Muut nimet B32798G2806K000
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 2.067" (52.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.772" (45.00mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 80µF Film Capacitor 250V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 80µF