B32798G8306K
EPCOSEPCOS
B32798G8306K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B32798G8306K
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 30UF 10% 875VDC RAD 4LD
lomakkeissa: B32798G8306K.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Viesti
B32798G8306K: n tekniset tiedot
Osa numero B32798G8306K Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 30UF 10% 875VDC RAD 4LD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2899 pcs Tietolomake B32798G8306K.pdf
Voltage Rating - DC 875V Voltage Rating - AC 350V
Toleranssi ±10% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 2.264" L x 1.378" W (57.50mm x 35.00mm) Sarja B32798
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial - 4 Leads Muut nimet 495-4395
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 2.067" (52.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.969" (50.00mm)
ominaisuudet - ESR (Equivalent Series Resistance) 4 mOhms
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized Yksityiskohtainen kuvaus 30µF Film Capacitor 350V 875V Polypropylene (PP), Metallized Radial - 4 Leads
kapasitanssi 30µF Sovellukset DC Link, DC Filtering; EMI, RFI Suppression