B32912B5682K
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B32912B5682K
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 6800PF 10% 1KVDC RADIAL
lomakkeissa: B32912B5682K.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
  • Viesti
B32912B5682K: n tekniset tiedot
Osa numero B32912B5682K Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 6800PF 10% 1KVDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 516530 pcs Tietolomake B32912B5682K.pdf
Voltage Rating - DC 1000V (1kV) Voltage Rating - AC 530V
Toleranssi ±10% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm) Sarja B32912
Arvioinnit X1 Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Käyttölämpötila -40°C ~ 110°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing 0.591" (15.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.413" (10.50mm) ominaisuudet -
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized Yksityiskohtainen kuvaus 6800pF Film Capacitor 530V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapasitanssi 6800pF Sovellukset EMI, RFI Suppression