B32916B5155K
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B32916B5155K
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 1.5UF 10% 1KVDC RADIAL
lomakkeissa: B32916B5155K.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
760 pcs
  • Viesti
B32916B5155K: n tekniset tiedot
Osa numero B32916B5155K Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 1.5UF 10% 1KVDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 34681 pcs Tietolomake B32916B5155K.pdf
Voltage Rating - DC 1000V (1kV) Voltage Rating - AC 530V
Toleranssi ±10% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 1.634" L x 0.669" W (41.50mm x 17.00mm) Sarja B32916
Arvioinnit X1 Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Käyttölämpötila -40°C ~ 110°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing 1.476" (37.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.260" (32.00mm) ominaisuudet -
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized Yksityiskohtainen kuvaus 1.5µF Film Capacitor 530V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapasitanssi 1.5µF Sovellukset EMI, RFI Suppression