B32918A5565M
EPCOSEPCOS
B32918A5565M Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B32918A5565M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 5.6UF 20% 1KVDC RADIAL
lomakkeissa: B32918A5565M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2520 pcs
  • Viesti
B32918A5565M: n tekniset tiedot
Osa numero B32918A5565M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 5.6UF 20% 1KVDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 11887 pcs Tietolomake B32918A5565M.pdf
Voltage Rating - DC 1000V (1kV) Voltage Rating - AC 530V
Toleranssi ±20% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 2.264" L x 1.181" W (57.50mm x 30.00mm) Sarja B32918
Arvioinnit X1 Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Muut nimet 495-6675
Käyttölämpötila -40°C ~ 110°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 2.067" (52.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.772" (45.00mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 5.6µF Film Capacitor 530V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 5.6µF