B32922A2154M
EPCOSEPCOS
B32922A2154M Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B32922A2154M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 0.15UF 20% 305VAC RAD
lomakkeissa:
  • Viesti
B32922A2154M: n tekniset tiedot
Osa numero B32922A2154M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.15UF 20% 305VAC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3151 pcs Tietolomake
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 305V
Toleranssi ±20% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm) Sarja B32922
Arvioinnit AEC-Q200, X2 Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Muut nimet 495-1618
B32922A2154M000
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.591" (15.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.492" (12.50mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP)
Yksityiskohtainen kuvaus 0.15µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP) Radial kapasitanssi 0.15µF