B32922C3333M289
EPCOSEPCOS
B32922C3333M289 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B32922C3333M289
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 0.033UF 20% 305VAC RAD
lomakkeissa: B32922C3333M289.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
4680 pcs
  • Viesti
B32922C3333M289: n tekniset tiedot
Osa numero B32922C3333M289 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.033UF 20% 305VAC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 468188 pcs Tietolomake B32922C3333M289.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 305V
Toleranssi ±20% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm) Sarja B32922
Arvioinnit X2 Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial Käyttölämpötila -40°C ~ 110°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing 0.591" (15.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.413" (10.50mm) ominaisuudet -
Dielectric Material Polypropylene (PP) Yksityiskohtainen kuvaus 0.033µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP) Radial
kapasitanssi 0.033µF Sovellukset EMI, RFI Suppression