B32922C3823K189
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B32922C3823K189
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 0.082UF 10% RADIAL
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5200 pcs
  • Viesti
B32922C3823K189: n tekniset tiedot
Osa numero B32922C3823K189 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.082UF 10% RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 239281 pcs Tietolomake
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 305V
Toleranssi ±10% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension - Sarja B32922
Arvioinnit X2 Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Radial Käyttölämpötila -40°C ~ 110°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing 0.591" (15.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Dielectric Material Polypropylene (PP) Yksityiskohtainen kuvaus 0.082µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP) Radial
kapasitanssi 0.082µF Sovellukset EMI, RFI Suppression